Nejnovější příspěvky

Pozvánka na strašidelnou víkendOFFku

18. – 20. 11. Strašidelná víkendOFFka pro otrlé V.

Je to neuvěřitelné, jak to letí, ale letos to bude už pátá strašidelná víkendOFFKa! Je to velice populární akce určená všem Sůvám, co chodí do páté třídy a výš, které mají pro strach uděláno a nejsou z cukru!:-)

Pro ty, kdo o strašidelných víkendovkách slyší poprvé, drobné vysvětlení: Akce je určena pro všechny starší Sůvy. Na rozdíl od jiných víkendovek se zde od začátku do konce odehrává příběh, který nás celou dobu provází. Víkendovka se odehrává v silné a místy strašidelné atmosféře, kdy je potřeba občas překonat vlastní strach a občas čelit různým překvapením. Je to vlastně taková celovíkendová bojovka. Proto účast mladších Sův nedoporučujeme (v případě zájmu je to teoreticky možné po individuální konzultaci s vedením). Akce je vhodná i pro nové členy, co s námi zatím nikam nejeli.

Témata minulých ročníků: zombie, mayská, a ufonská álá Akta X, vikinská.

Letos se budeme vracet k zombie tématice, ale ve zcela novém pojetí, takže se rozhodně můžete těšit i vy, co jste s námi byli na první akci v roce 2012!:-)

Bydlet budeme ve skautské základně v Harasově, což je na Kokořínsku, kousek od Mělníka.  Oblast je plná různých skal a tajemných zákoutí. Nad rybníky a potůčky se vznáší mlha a padá brzy tma…

Budeme si sami vařit. Od základny nečekejte žádný velký luxus: teče tam jen studená voda a kadibudky jsou vzdálené asi 50m od chaty – troufnete si tam dojít? Sami? J Ale nebojte se, neumrzneme a prostě si musíme zas jednou dokázat, že nejsme z cukru!

S sebou: Spacák (doporučujeme opravdu teplý spacák), ešus + plecháček + lžíci, funkční baterku, plně vybavenou KPZ, kartáček + pastu, pevnou obuv do lesa, pláštěnku (nestačí nepromokavá bunda), menší batoh na výlety (ne tašku přes rameno), oblečení do zimy a do terénu, převlečení na spaní, nožík (nabroušený a se schopností vyřezávat do dřeva), sůví zápisník, sůví placku (kdo má), průkazku dokládající věk s fotkou), svačinu na cestu a pití (lahev min 1l), jídlo na pátek (večeři snad stihneme uvařit), na schůzce před odjezdem (případně na nádraží) pak každý dostane příděl potravin případně jiného proviantu.

Vše bude potřeba sbalit do jednoho zavazadla, protože nevíme, jaká nebezpečí na nás čekají cestou a člověk je rozhodně rychlejší a pohyblivější, když má volné ruce. A taky toho méně poztrácí.:-)

A také upozorňujeme, že kvůli autentičnosti bude na akci dodržován zákaz mobilních telefonů – klidně je dětem můžete přibalit, abyste se mohli domlouvat třeba na setkání po návratu, ale na začátku akce vypnuté telefony vybereme a budeme je vracet až při cestě zpátky. Informaci o zdárném dojezdu a potvrzení stíhání příjezdového nedělního spoje vám zašlou vedoucí.

Přihlášky  do 15. 11. (stačí poslat mail), platba stačí v hotovosti na srazu.

Sraz: pátek 18. 11. v 16:00 na Hlavním nádraží (dole na prostředku u pokladen)

Návrat: 18:30 Praha Hlavní nádraží

Cena: 500 Kč

Pro dotazy využijte oddílový mail suvy@voly.cz, případně telefon 736 536 603 – Jarka, hlavní vedoucí akce

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 24
Celkem: 2139