Oddíl Sůvičky

Oddíl Sůviček se nyní neotevírá. Děkujeme za přízeň.

Asociace TOM ČR, TOM 21004 Sůvy

Jedná se o kroužek pro mladší děti (od čtyř do sedmi let). Schůzky probíhají každé pondělí od 16:00 do 17:00 nebo od 17:00 do 18:00. Na schůzkách se hrají různé široce zaměřené hry, děti zároveň hravou formou poznávají přírodu a její zajímavosti, a mají možnost si vyzkoušet péči o naše klubovní morčata Pepu a Pepu. Naším cílem je, aby se dětem v Sůvičkách líbilo a vyrostly nám z nich Sůvy, které budou perfektně připravené na všechny akce pro starší děti. Sůvičky zveme na akce MimoSoutěž (což jsou různé programy v klubovně během víkendů – například hraní stolních a deskových her, tvoření barvami na sklo…), které jsou určené i Sůvám, takže se děti napříč oddílem poznávají. Společné pro Sůvy i Sůvičky jsou i zahajovací schůzky na začátku školního roku a slavnostní setkání před Vánocemi a před koncem školního roku. Některé z našich výprav jsou určené speciálně pro mladší děti a jsou na ně zváni i jejich rodiče.

Schůzky

Všechny zájemce o členství v našem oddíle rádi přivítáme na našich pravidelných schůzkách, protože nové členy nabíráme během celého školního roku. Neváhejte nás kontaktovat na oddílovém mailu: suvy(zavináč)volny.cz. Odpovídat vám bude Gábina Dufková – hlavní vedoucí Sůviček.

Dětem od pěti let po ukončení první třídy jsou určené pondělní schůzky Sůviček, které probíhají každé pondělí od 16:00 do 17:00 a nebo od 17:15 do 18:15.

 

Naše klubovna

Naše současná klubovna se nachází v Praze 8 – Bohnicích na adrese Poznaňská 430/43.

Za dobu naší činnosti jsme vystřídali řadu kluboven. Za téměř třicetileté působení našeho oddílu jsme se stěhovali celkem šestkrát, nikdy jsme však neopustili území Prahy 8.

Dále někdy v klubovně pořádáme akce pro veřejnost – MimoSoutěž (turnaje v deskových hrách, kreativní workshopy a mnohé další) či setkání s rodiči. Členům jsou určená i čestná slavnostní setkání – před Vánocemi a před koncem školního roku, kde pasujeme Sůvy podle oddílového bodování a vzpomínáme na to, co jsme společně prožili.

Se začátkem roku 2016 nás čeká stěhování z Bohnic, kde jsme měli klubovnu od roku 2012, do Čimic. Získáme díky tomu větší zázemí, které lépe odpovídá našim potřebám. Městská část Praha 8 nám bude pronajímat prostory v bývalém obchodním středisku nad Drahání v Čimicích.

Novou klubovnu bude potřeba zařídit a zútulnit. Začínáme tedy shánět nábytek, pokud byste nám mohli něčím přispět, budeme vám velice vděční. Výrazně tak odlehčíme našemu rozpočtu.
Na stěhování sháníme velké krabice a přepravky, pokud nějakou máte doma, prosím, doneste nám ji do klubovny.
Na zařízení klubovny potřebujeme: Zátěžové koberce, stolky, skříňky, regály, knihovny, kancelářské potřeby, botník, police, vysavač, věšáky, závěsy, zrcadlo, nádobí (hrnečky, talíře, příbory), elektrický vařič, mikrovlnku, malou lednici
Kontakt: suvy@volny.cz
Děkujeme mnohokrát!

 

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 12
Celkem: 1623