Nejnovější příspěvky

Zimní tábory

Zimní tábor – Zeměplocha

sobota 16. února 2019 – sobota, 23. února 2018

Pojeďte s námi na náš třináctý zimní tábor!

Přátelé a kamarádi, dovolujeme si vás pozvat na jednu z nejlepších akcí celého roku – na Jarňák!!! Je otázkou, není-li to akce obecně nejlepší – není sice tak dlouhá jako letní tábor, nicméně díky tomu mají věci rychlejší spád… no a kdo s námi byl na letním táboře tak ví, že ani tam se v nejmenší nenudíme.

Do karet nám letos bude hrát i ubytování – bydlet budeme v turistické základně Vižňov u Meziměstí, která je zaprvé neuvěřitelně prostorná, zadruhé perfektně vybavená a zatřetí krásně a skvěle podivně vzhlížející, jako by byla stvořena pro téma našeho jarního tábora…

A na co že si to vlastně budeme letos hrát? Necháme se unést do světa čarodějek, mágů, hrdinů i barbarů – tam, kde o tom, zda budete živi, či ne, nerozhoduje smrt, nýbrž Smrť, do říše plující vesmírem na zádech slonů, stojích na krunýři obrovské želvy… ano, správně nikam jinam než na slavnou Zeměplochu!

Přihlášky budou k dostání v brzké době na webu i na schůzkách, tak nepromarněte šanci strávit týden s tou nejlepší partou lidí na skvělém místě i naprosto epes-rádes programem. A ano, jestli něco umíme, tak je to pochválit se :)

Základní údaje:

Termín tábora: 162. – 23. 2. 2018

Sraz k odjezdu: Upřesníme. Sháníme finančně dostupný autobus, kterým bychom se nechali odvézt od klubovny.

Místo: Vižňov u Meziměstí

 

 

 Cena: 2600 Kč pro členy TOM Sůvy při zaplacení a přihlášení do 25. 1. 2019.

(Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, jídlo 5x denně, pedagogický dozor zkušených kvalifikovaných vedoucích a zdravotníka zotavovacích akcí, dopravu na výlety, pestrý program, pojištění a odměny do soutěží, táborové tričko.)

Typ tábora:  Zimní tábor na horách pro dívky i chlapce od sedmi do patnácti let. Ubytování v chalupě s jídelnou a společenskou místností, program venku i v chatě. Užijeme si i dostatek bobování (bude-li sníh).

Celotáborová hra: Zeměplocha

Informace pro zájemce, kteří s námi pojedou letos poprvé

Tábor pořádá dětský turistický oddíl Sůvy. Fungujeme nepřetržitě již od roku 1985 a toto je v pořadí náš 13. zimní tábor. Mimoto pořádáme každoročně i dvou týdenní tábory o letních prázdninách, bezpočet akcí na prodloužené víkendy, víkendy a jednodenní výpravy. Vedení tvoří kvalifikovaní a zkušení vedoucí, většinou „odchovaní“ naším oddílem.

Bydlet budeme ve Vižňově (https://www.e-chalupy.cz/vychodni_cechy/ubytovani-viznov-turisticka-zakladna-pronajmuti-5808.php) v chalupě, kterou budeme mít k dispozici sami pro sebe. Budeme si tedy i sami vařit jako na všech oddílových akcích. Chata nám také poskytne zázemí společenské místnosti, takže při nepříznivém počasí se nudit rozhodně nebudeme.

Zimní tábor – Tábor snů

sobota 10. února 2018 – sobota, 17. února 2018

Pojeďte s námi na náš dvanáctý zimní tábor!

Základní údaje:

Termín tábora: 102. – 17. 2. 2018

Sraz k odjezdu: Na Knížecí ve 12:45.

Místo: O jarních prázdninách se vypravíme na Šumavu, konkrétně do chalupy U Hřiba do Houžné – Lenora.

 

 Adresa na tábor je: Chalupa U Hřiba

Houžná 30

384 51  Lenora – Houžná

 

 Cena: 2500 Kč pro členy TOM Sůvy při zaplacení a přihlášení do 20. 1. 2018.

(Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, jídlo 5x denně, pedagogický dozor zkušených kvalifikovaných vedoucích a zdravotníka zotavovacích akcí, dopravu na výlety, pestrý program, pojištění a odměny do soutěží, táborové tričko.)

Typ tábora:  Zimní tábor na horách pro dívky i chlapce od sedmi do patnácti let. Ubytování v horské chatě s jídelnou a společenskou místností, program venku i v chatě. Užijeme si i dostatek bobování (bude-li sníh).

Celotáborová hra: Tábor snů

Informace pro zájemce, kteří s námi pojedou letos poprvé

Tábor pořádá dětský turistický oddíl Sůvy. Fungujeme nepřetržitě již od roku 1985 a toto je v pořadí náš 11. zimní tábor. Mimoto pořádáme každoročně i dvou týdenní tábory o letních prázdninách, bezpočet akcí na prodloužené víkendy, víkendy a jednodenní výpravy. Vedení tvoří kvalifikovaní a zkušení vedoucí, většinou „odchovaní“ naším oddílem.

Bydlet budeme v chalupě U Hřiba (http://www.chalupauhriba.cz), kterou budeme mít k dispozici sami pro sebe. Budeme si tedy i sami vařit jako na všech oddílových akcích. Chata nám také poskytne zázemí společenské místnosti, takže při nepříznivém počasí se nudit rozhodně nebudeme.

Z webu chaty:

Skvěle vybavená chalupa na polosamotě u lesa uprostřed malebné šumavské přírody. Chcete-li strávit klidnou nebo aktivní dovolenou v přírodě, určitě se přijeďte přesvědčit – soukromí zaručeno.

Chalupa je vybavena společenskou místností s kulečníkem, venkovní krytou terasou pro 30 osob a několika parkovacími místy. Pro vaše pohodlí jsou připraveny čtyři koupelny, finská sauna, masážní kout, šest samostatných ložnic, plně vybavená kuchyně a zastřešený bazén.

Okolí chaty skýtá perfektní zimní vyžití a prostory chaty dobře vyhovují našim potřebám. Spí se na postelích s peřinou, nemusíte s sebou brát tedy spacáky a karimatky.

Je zbytečné s sebou vozit drahé věci, řetízky, mobily,… Vedení tábora za jejich ztrátu či poškození neručí. Kontakt s rodiči obstarají vedoucí.

Základem programu tábora je promyšlená celotáborová hra, která se v letošním roce ponese v duchu bláznivých detektivních případů. Takže kromě zimních sportů jsou pro skupinky i pro jednotlivce připraveny soutěže jak pohybové, tak kreativní, dovednostní či znalostní. (Oblíbená jsou divadla či jiná vystoupení, která pak předvádíme na našem každoročním táborovém „festivalu“.) Hry jsou připraveny vždy tak, že zohledňují věkovou různorodost účastníků. Dáváme přednost hrám a soutěžím, kde se ve skupině uplatní spolupráce malých i větších táborníků.

Kontakt: preferujeme mail suvy(zavináč)volny.cz, v urgentních případech tel.: 736 536 603 – Jaroslava Bednářová (hlavní vedoucí tábora)

S sebou nezapomeňte: bezinfekčnost (je na přihlášce), zdravotní dotazník potvrzený lékařem a kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Spodní kalhotky/slipy/trenýrky/bombarďáky – 7x

Ponožky různé tloušťky minimálně 7x, ale určitě víc tlustých

Tričko krátký rukáv 2x / dlouhý rukáv (flanelová košile) 2x

Tepláky/hrací kalhoty na doma 1x

Mikina (nejlépe ta oddílová!) nebo svetr (raději 2x – jedna náhradní)

Oblečení na spaní

Čepice, rukavice (dvoje, troje), šála

Šátek 1x

Oteplovačky – spíše dvoje

Dobré kalhoty na chození na ven a punčocháče (kdyby to nebylo na oteplovačky)

Teplou zimní bundu

Boty, které jen tak nepromoknou, sněhule

Psací potřeby

Mycí potřeby s ručníkem, kartáček na zuby, pastu, nějaký krém na pusu nebo jelení lůj

Pláštěnka, kapesní nožík, funkční baterka

Batůžek na výlety s lahví na pití (min 1l)

KPZtku

Lopaty na bobování či boby (kdo má)

Sůví průkazka (příp. jinou průkazku s fotkou a věkem

Sůví placka, sůví zápisník (jakýkoliv sešit – ideálně s tvrdými deskami)

Svačina a dostatek pití na cestu tam (do příručního batůžku) – první společné jídlo bude večeře v 19:00

Přezůvky

Sluneční brýle

Látkový pytel na špinavé prádlo

Pokud dítě užívá nějaké léky, mějte je, prosím, připravené a u odjezdu je odevzdejte zdravotníkovi.

Speciální věci s sebou pro letošní celotáborovku:

Mobilní telefony ani jiná elektronika nejsou doporučené vybavení, ale nejsou zakázány. Jen jejich používání na táboře bude podléhat speciálním pravidlům, které bude potřeba bezvýhradně dodržovat. Vedení tábora za poškození či ztrátu cenností neručí.

Pages: 1 2 3 4 5

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 1
Dnes návštěv: 8
Celkem: 2188