Nejnovější příspěvky

Začátek školního roku

Polovina září byla pro náš oddíl ve znamení rozjezdu nového školního roku.

Nejdůležitější akcí bylo pochopitelně Slavnostní zahájení školního roku, které jsme uspořádali v pátek 12.září. Účast byla hojná: přišlo přes 20 Sův i Sůviček. Povídali jsme si o prázdninách, o začátku školy, seznamovali jsme se s novými členy a hráli nejrůznější hry.  Také jsme se hojně občerstvovali, rozdali si oddílový časopis Vejrej! a věnovali jsme se plánování všech možných akcí, které nás v tomto novém školním roce čekají. Bylo prima vidět po delší době staré známé! I letos se máme rozhodně na co těšit!:-)

V neděli 14. 9. jsme se podíleli na organizaci tradičního „Kdo si hraje, nezlobí“ na prostranství před KD Krakov. Pojali jsme to jako zářijovou akci z projektu MimoSoutěž. Počasí bylo mizerné, ale tím jsme se nenechali zastrašit. Náš stánek byl bezkonkurenčně nejveselejší a nejnápadnější. Pro děti jsme měli připravené různé hry a také jsme návštěvníky učili něco nového o přírodě. Podařilo se nám oslovit kolem 150 lidí a potěšilo nás, že se všichni zajímali o naši celoroční činnost.

Do nového školního roku hledíme s optimistickým nadšením a moc se těšíme na blížící se výpravy,  víkendovky i jiné akce. Letos budeme pořádat spoustu akcí, některé výhradně pro starší Sůvy, jiné pro Sůvičky, další pro širokou veřejnost… Věříme, že si na své přijdou všichni naši příznivci!:-) Fotky ze zahání školního roku můžete vidět v tomto albu.

 

Thanks in advance
christina aguilera weight loss A Weekend Birthday Party in New York

but only one of them had Puff Daddy
quick weight lossWhat Are the Benefits of Using a Waist Trimmer
how to lose weight fast
Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 29
Celkem: 2141