Nejnovější příspěvky

Upřesňující informace k jarňáku

Informace k jarňáku 2015

ODJEZD: Sraz přesouváme na Černý most – hlavně kvůli batohům a jejich transportu metrem.

9:15  na parkovišti nad autobusákem (na střeše nad metrem)

(Budeme tam do auta nakládat třeba lopaty a navícná zavazadla. Ale máme hodně kostýmů a rekvizit a prvně vezeme na hory a jídlo na celý týden, takže kapacita našich aut je už značne omezená. Proto nepočítejte s tím, že by se tam dětem dalo dát všechno a pokuste se balit nějak úsporněji. I když chápeme, že se to lehce říká…)

Seznam věcí, co s sebou je v únorovém Vejrej!. Nezapomeňte dětem přibalit ten jutový pytel na kostým k CTH.

PŘÍJEZD: V 16:13 busem na Černý most.

 

Také bychom vás chtěli poprosit, abyste s sebou dětem nedávali moc jídla navíc. Sušenek a sladkostí budeme mít dost, takže na hypoglykemii by někdo neměl zahynout. Navíc tentokrát si vaříme sami a tak není problém jídlo, které dítěti chutnat nebude, nahradit něčím jiným. Zásoby sladkostí opravdu nejsou potřeba. (Navíc vlastní sladkosti nedělají mezi dětmi úplně dobré vztahy – stává se, že se někdo s někým nechce rozdělit a s někým jiným ano, na což má pochopitelně právo, ale zbytečně se tím zadělává na konflikty. Nehrajeme na to, že by se přátelství v našem oddíle mělo dát kupovat.)

Stejně tak vás prosíme, domluvte se s dětmi na velice omezeném používání mobilních telefonů (podle nás je lepší mobil dětem nedávat vůbec). Když bude potřeba, můžete se obrátit ve večerních hodinách na hlavní vedoucí a kdyby se cokoliv dělo, tak vám také ze svého čísla ihned zavolám. Dětem telefony nezakazujeme, ale opravdu budeme vyžadovat, aby je používaly jen s naším souhlasem v omezené míře. Děkujeme za pochopení.

 

Důležité kontakty

Jarka Bednářová – hlavní vedoucí (736 536 603) – snažte se volat hlavně na toto číslo

Mravenec (Honza Čadek) – zástupce hlavní vedoucí (605 330 771)

Další vedoucí: Wóďa (Martin Vodehnal), Milan Šperling, Olméka (Ondra Zais), Hanka Řezníková (naše kamarádka, co jezdí dlouhá léta na komerční tábory a chce si vyzkoušet něco jiného)

Zdravotník: Verča Hrdličková (Jarčina kolegyně z práce, byla s námi v Banátu, má zdravotnický kurz a dlouholeté zkušenosti zdravotníka na školách v přírodě)

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 12
Celkem: 1745