Nejnovější příspěvky

Vánoční víkendovka 18. – 20.12.2015

Sloup v Jižních Čechách
Pátek
Sraz byl v 15:30 na Kobylisích. Cesta autobusem proběhla v klidu až na to, že jsme zjistili, že nás jede o jednoho víc. Radši jsme to ignorovali a jeli dál. Když jsme dorazili do Sloupu, viděli jsme nádhernou, prostornou a ozdobenou budovu. Bydlíme kousek od ní. Naše ubytovna za tmy sice vypadala trochu děsivě, ale když jsme ji vytopili a rozsvítili jsme byla docela fajn. Vybalování! Nejděsivější část dne proběhla docela v klidu. Poté jsme současně připravovali večeři (česnečka) a hráli hry. Čink-čonk je hra velmi vtipná, obzvlášť pokud jí hrajete s lidmi, co stěží napočítají do desíti. Po těchto velmi náročných a aktivitách jsme si pochutnali na večeři, byla moc dobrá! Po večeři jsme si museli odpočinout, ale radši jsme hráli ping-pong. Poté jsme udělali naše tradiční kolečko (řekli jsme si co se nám líbilo) a šli jsme na kutě.
Sobota

Dnešní den začal vpádem Jarky za pokřiku ,,Budíček“! První tři její návštěvy jsme zkoušeli ignorovat, ale čtvrtou už jsme na vědomí vzít museli.K snídani jsme měli rohlík s česnekovo-pažitkovou pomazánkou a čaj. Během snídaně nám bylo sděleno, že vyrazíme na jakýsi vyhlídkový okruh. To nás trochu zarazilo, protože venku byla mlha, že by se dala krájet. Vtip to nebyl, ale přece jen jsme byli rádi, že jsme šli. Z vyhlídek sice nebylo vidět doopravdy nic, ale naše cesta vedla přes skálu a její překonávání jsme s moc užili. Ke konci naší cesty jsme se podívali do skalního amfiteátru a kousek od něj jsme našli i keš. Po návratu z výletu jsme se chvilku váleli a potom jsme začali připravovat oběd. Potom jsme si na něm pochutnali a začali dělat výzdobu, ta nás po chvilce ale přestala bavit tak jsme se šli válet. To se ale bohužel nelíbilo Jarce a začala nás nutit konat různé bohalibé činnosti například dodělat výzdobu, dopsat kroniku (to padlo na mě, jak jste si určitě všimli) a nebo dělat vaření a cukroví. To nám zabralo spoustu času a tak jsme si potom pochutnali na večeři, dělali párty a šli spát.
Neděle
Dneska nadešla (alespoň pro mě nejděsivější část pobytu) ve Sloupu a sice jeho konec. Nejenže jsme museli uklidit celou naší ubytovnu, ale také si zabalit a pokusit se o zvládnutí doběhnutí autobusu. Napoprvé jsme to sice nezvládli, ale druhý pokus po tří kilometrovém (téměř) běhu už vyšel. Poté už jsme jen v klidu dojeli do Prahy. Za tuto akci si zasloužím pochvalu všichni, ale především menší z nás, protože i když se to nedá dobíhat bus, který jede za 40 minut s krosnou na zádech je docela fuška. Takže dík a těším se na další akci. Fotky z akce si můžete prohlédnout zde. (Martin J., 13 let)

 

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 12
Celkem: 1745