Nejnovější příspěvky

Jarní tábor 10. – 17.2.

Rádi bychom vaše děti pozvali na tradiční tábor na horách! Protože tentokrát posíláme přihlášku a pozvánku později, moc doufáme, že jste si ještě nenašli na jarní prázdniny jiný program a počítáte s námi.

Tentokrát pojedeme na Šumavu do chalupy u Hřiba. Téma celotáborové hry je „Tábor snů“. Čeká nás spousta nevšedních zážitků, hraní her, bobování a blbnutí ve sněhu. Cena je stejná jako loni.

Chtěli bychom vás poprosit, abyste nám zkusili dát co nejdříve vědět, jestli s dětmi můžeme počítat. Abychom měli alespoň hrubý odhad, kolik nás bude – jednak kvůli jídelníčku, ale i kvůli místenkám. Pokud víte, že s námi chcete děti poslat, stačí email a přihlášku klidně až do toho 20. ledna.

Pojedeme autobusem a vlakem. Zároveň s sebou budeme mít dodávku na věci, takže bude možné si boby a třeba náhradní boty hodit s předstihem do klubovny, aby s sebou děti neměly moc zavazadel. Přihlášeným pak pošleme podrobnější instrukce.

Bydlet budeme v chalupě U Hřiba (http://www.chalupauhriba.cz), kterou budeme mít k dispozici sami pro sebe. Budeme si tedy i sami vařit jako na všech oddílových akcích. Chata nám také poskytne zázemí společenské místnosti, takže při nepříznivém počasí se nudit rozhodně nebudeme.

Z webu chaty:

Skvěle vybavená chalupa na polosamotě u lesa uprostřed malebné šumavské přírody. Chcete-li strávit klidnou nebo aktivní dovolenou v přírodě, určitě se přijeďte přesvědčit – soukromí zaručeno.

Chalupa je vybavena společenskou místností s kulečníkem, venkovní krytou terasou pro 30 osob a několika parkovacími místy. Pro vaše pohodlí jsou připraveny čtyři koupelny, finská sauna, masážní kout, šest samostatných ložnic, plně vybavená kuchyně a zastřešený bazén.

Okolí chaty skýtá perfektní zimní vyžití a prostory chaty dobře vyhovují našim potřebám. Spí se na postelích s peřinou, nemusíte s sebou brát tedy spacáky a karimatky.

 

Pro nové zájemce a nováčky v oddíle

Tábor pořádá dětský turistický oddíl Sůvy. Fungujeme nepřetržitě již od roku 1985 a toto je v pořadí náš 11. zimní tábor. Mimoto pořádáme každoročně i dvou týdenní tábory o letních prázdninách, bezpočet akcí na prodloužené víkendy, víkendy a jednodenní výpravy. Vedení tvoří kvalifikovaní a zkušení vedoucí, většinou „odchovaní“ naším oddílem.

Je zbytečné s sebou vozit drahé věci, řetízky, mobily,… Vedení tábora za jejich ztrátu či poškození neručí. Kontakt s rodiči obstarají vedoucí.

Základem programu tábora je promyšlená celotáborová hra, která má letos téma Tábor snů. Vydáme se do říše snů, kde nás čekají různá bláznivá dobrodružství, protože ve snu se může přece stát cokoliv. Takže kromě zimních sportů jsou pro skupinky i pro jednotlivce připraveny soutěže jak pohybové, tak kreativní, dovednostní či znalostní. Hry jsou připraveny vždy tak, že zohledňují věkovou různorodost účastníků. Dáváme přednost hrám a soutěžím, kde se ve skupině uplatní spolupráce malých i větších táborníků.

Kontakt v případě jakýchkoliv dotazů: preferujeme mail suvy@volny.cz, v urgentních případech tel.: 736 536 603 – Jaroslava Bednářová (hlavní vedoucí tábora).
Pro rodiče dětí, které s námi pojedou letos poprvé, můžeme uspořádat předtáborové setkání, které by se uskutečnilo v naší nové klubovně. Zájem o schůzku nám dejte, prosím, vědět.

S sebou nezapomeňte: bezinfekčnost (je na přihlášce), zdravotní dotazník potvrzený lékařem a kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie).

 

Seznam doporučeného vybavení budeme rozesílat přihlášeným.

Kontakt

Klubovna:
Čimická 780/61
Praha 8 - Čimice, 181 00
Sídlo (korespondenční adresa):
U Slovanky 1990/6
Praha 8, 182 00
E-mail: suvy[zavináč]volny.cz
www.facebook.com/TOMsuvy

Tel.: +420 736 536 603 - Jarka Bednářová (hlavní vedoucí)

IČO: 02128012
Č. ú.: 2100517938/2010

Kalendář akcí
AEC v1.0.4
Návštěvnost
Právě on-line: 0
Dnes návštěv: 6
Celkem: 1502